Backend Fejlesztő

A Spicy Analytics termékfejlesztéshez keres, győri székhellyel, Backend fejlesztőt. A termék egészségügyi adatokat dolgoz fel orvosok, gyógyszerészek munkáját segítendő. A feladat egy webes adminisztrációs felület megvalósítása egy betegút szegmentálást mély neurális hálózattal végző háttérrendszerhez.

Feladatok:

  • Backend fejlesztői feladatok ellátása egy izgalmas, termékfejlesztési projekten
  • PHP fejlesztés
  • Csapatban való agilis munka, a junior kollégák támogatása
  • Code review-k

Elvárásaink:

  • Legalább 3 év releváns backend fejlesztő tapasztalat
  • PHP framework-ök (Symfony, Laravel, Zend, Yii) valamelyikének alapos ismerete
  • Git verziókezelő magas szintű használata, a különböző workflow-k ismerete (pl. GitFlow, Feature branch stb.)
  • REST API ismerete
  • Valamilyen relációs adatbáziskezelőben való jártasság (Oracle, MySQL, PostgreSQL, MS SQL stb.)
  • Iparági best practice-k ismerete (pl. Tervezési minták, Clean Code stb.)

Előnyök:

  • Ruby, Go, Python tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • CI/CD rendszerekben szerzett tapasztalat (pl. Jenkins, Gitlab-CI stb.)
  • Automatizált tesztelésben jártasság
  • Teljesítmény optimalizálásban való jártasság
  • Docker ismerete
  • NoSQL adatbázisok ismerete (MongoDB, CouchDB stb.)
  • Agilis projektben való tapasztalat
  • TDD ismerete
  • Open Source közreműködések
  • Machine Learning tapasztalat/érdeklődés
  • Új technológiákra való nyitottság

Érdeklődés esetén magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét, bérigény megjelölésével, az alábbi email címre várjuk:hr@spicyanalytics.com