Frontend Fejlesztő

Frontend App fejlesztő

A Spicy Analytics termékfejlesztéshez keres, győri székhellyel, Frontend App fejlesztőt. A termék egészségügyi adatokat dolgoz fel orvosok, gyógyszerészek munkáját segítendő. A feladat egy webes adminisztrációs felület megvalósítása egy betegút szegmentálást mély neurális hálózattal végző háttérrendszerhez.

Feladatok:

  • Frontend fejlesztői feladatok ellátása egy izgalmas, termékfejlesztési projekten
  • Kliens oldali JavaScript megoldások fejlesztése
  • Modern JavaScript framework-ök használata: React, Angular, Vue.js
  • Csapatban való agilis munka, a junior kollégák támogatása
  • Code review-k

Elvárásaink:

  • Legalább 3 év releváns frontend fejlesztő tapasztalat
  • Legalább egy modern JavaScript framework magas szintű ismerete (pl.: React,
    Angular, Vue.js)
  • Git verziókezelő magas szintű használata, a különböző workflow-k ismerete (pl. GitFlow, Feature branch stb.)
  • HTML, CSS magas szintű ismerete
  • REST API ismerete
  • Iparági best practice-k ismerete (pl. Tervezési minták, Clean Code stb.)

Előnyök:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Automatizált tesztelésben jártasság
  • Agilis projektben való tapasztalat
  • CI/CD rendszerekben szerzett tapasztalat (pl. Jenkins, Gitlab-CI stb.)
  • Teljesítmény optimalizálásban való jártasság
  • Docker ismerete
  • TDD ismerete
  • Új technológiákra való nyitottság
  • Open Source közreműködések
  • Adatbázis ismeretek (Oracle, MySQL, stb.)

Érdeklődés esetén magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét, bérigény megjelölésével, az alábbi email címre várjuk:hr@spicyanalytics.com