Karrier

Üzleti tanácsadással, azon belül adatbányászattal, elemzéssel, piackutatással, üzleti informatikai megoldásokkal, valamint klinikai kutatásokkal foglalkozó vállalat új munkatársakat keres csapatába, az alábbi munkakörbe:

Vezető Elemző

(gyógyszeripari tapasztalattal)

Feladatok:

*   Tanácsadói üzletág vezetése

*   Elemzők operatív munkájának irányítása, ellenőrzése

*   Adatbányászati/elemzési projektek vezetése

*   Piaci információk gyűjtése, önálló elemzések/kimutatások készítése

*   Vezetői prezentációk készítése, tanulmányírás

*   Termékfejlesztés

*   Ügyféllel való kapcsolattartás

Elvárások:

*   Felsőfokú szakirányú végzettség

*   Magas gazdasági/üzleti, matematikai/statisztikai és alkalmazott informatikai ismeretek

*   Primer és szekunder elemzésekben szerzett tapasztalat

*   Ügyfélmenedzsment területén szerzett tapasztalat

*   Projektmenedzsment területén szerzett tapasztalat

*   Elemzési technikák professzionális ismerete

*   Legalább 2 elemzői szoftver felhasználói ismerete

*   Tárgyalási szintű angol nyelvismeret

*   Legalább egy programozási nyelv magas szintű ismerete (python, R, stb)

*   Mély neurális hálózatokban való jártasság (tensorflow, keras, CNN, RNN, autoencoder)

*   Minimális ismeretek SQL-ben

Amit kínálunk:

*   Versenyképes juttatás

*   Igényes, kulturált munkakörnyezet, fiatalos csapat

*   Széleskörű, színes feladatokkal teli munkakör

A fenti pozícióra legalább 5 év elemzői tapasztalattal és vezetői ambíciókkal rendelkező pályázók jelentkezését várjuk, akik jól érzik magukat a számok világában és egy sokrétű feladatkörben szeretnének szakmailag továbbfejlődni.

Érdeklődés esetén magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét, bérigény megjelölésével, az alábbi email címre várjuk:

hr@spicyanalytics.com